Drobečková navigace

Úvod > AKTUALITY

AKTUALITY


Byl založen Spolek Klub aktivních seniorů na ustavující schůzi.Členů je zatím devět a jako předsedkyně byla zvolena Lenka Střítecká. Její zástupkyní je Alena Hemalová. Výbor spolku bude pětičlenný, ostatní pozice zatím obsazeny nejsou.

Zastupitelstvo obce schválilo 100 000 Kč na opravu a  vybavení klubovny, která bude v budově bývalé pošty. Samozřejmě k tomu potřebujeme funkční spolek.

Zastupitelstvo tím dalo jasně najevo, že aktivitu vítá a je rádo, že v obci bude další zájmové sdružení.

NOVINKYOTVÍRÁME KLUBOVNU !!!

Tak, vážení a milí, je to tady. Již nás nic nezastaví a 20.9.2020 slavnostně otevřeme klubovnu, kde se budeme scházet, pořádat nejrůznější akce a budeme se o prostory dělit i s maminkami, které tam ve středu a ve čtvrtek vždy odpoledne budou pro děti mít Hudební kroužek, Tvořivý kroužek a Přípravku na školu. Bližší informace jsou na přiloženém plakátku. Těšíme se na vás!PŘIHLAŠOVÁNÍ DO SPOLKU

Vážení spoluobčané, v současné době se dokončují práce na budově bývalé Pošty Šaratice, kde bude sídlo multifunkční klubovny. Zaregistrovaný spolek ,,Senioři 55+ Šaratice“ přijímá přihlášky všech zájemců a aktivních seniorů.COVID-19

Pandemie přišla a vše se změnilo.spolek Senioři 55+ Šaratice, z.s.

Datum konání: 20. 3. 2020

V pátek 20.3.2020 přišlo rozhodnutí od Krajského soudu v Brně o tom, že schvalují náš spolek a jsme tedy oficiálně funkční nový spolek v Šaraticích.
Na stránkách a grafické úpravě se stále pracuje.

Prosíme o trpělivost.

Učíme se a ladíme vše za pochodu.

 

Potřebujete informace?

Kontaktujte nás emailem:

seniorisaratice@seznam.cz

Kontaktní osoby : Alena Hemalová a Lenka Střítecká

Těšíme se na vás.